قرص رویال کلاژن ایکس مارت - X Mart Royal Collagen Tablets
 • ‎−5%
 • جدید
00
روز
:
00
ساعت
:
00
دقیقه
:
00
ثانیه
339,625 تومان357,500 تومان
شامپو تقویت کننده مو چرب کاتوس - Cattos Sebum Regulator Shampoo
 • ‎−5%
 • جدید
 • ناموجود
00
روز
:
00
ساعت
:
00
دقیقه
:
00
ثانیه
172,520 تومان181,600 تومان
شامپو تقویت کننده مو کاتوس - Cattos Revitlizing Anti HairLoss Shampoo
 • ‎−5%
 • جدید
00
روز
:
00
ساعت
:
00
دقیقه
:
00
ثانیه
171,000 تومان180,000 تومان
ژل شستشو ضد جوش کاتوس مناسب پوست چرب - Cattos Sebum Regulator Body Wash Gel
 • ‎−5%
 • جدید
00
روز
:
00
ساعت
:
00
دقیقه
:
00
ثانیه
152,000 تومان160,000 تومان
   پودر انترامیل پر پروتئین کارن 400 گرم -- Karen High Protein Entrameal 400 g
   پودر انترامیل پر پروتئین کارن 400 گرم -- Karen High Protein Entrameal 400 g
   پودر انترامیل پر پروتئین کارن 400 گرم -- Karen High Protein Entrameal 400 g

   پودر انترامیل پر پروتئین کارن 400 گرم -- Karen High Protein Entrameal 400 g

   119,000 تومان
   ناموجود

   فرمول منحصر به فرد انترامیل پر پروتئین کارن با محتوای بالای پروتئین و مخلوط کامل مولتی ویتامین و مواد معدنی به بهبود وضعیت تغذیه ای بیماران تحت شرایط کاتابولیک کمک می کند. انترامیل پر پروتئین حاوی فیبر اینولین است که نقش موثری در بهبود فلور طبیعی روده و جلوگیری از اسهال و یبوست دارد.

   تعداد:
   محصول در دسترس نیست

    ویژگی های انترامیل پر پروتئین کارن

    فرمول منحصر به فرد با محتوای بالای پروتئین و مخلوط کامل مولتی ویتامین و مواد معدنی
    حاوی اینولین موثر در تقویت فلور روده و جلوگیری از اسهال و یبوست
    تسریع ترمیم بافت ها در بیماران (بعد از عمل جراحی، سوختگی و...)
    مناسب برای سالمندان، افراد دارای سوء تغذیه و کم وزن
    مناسب برای افراد دچار اختلالات خوردن و بلعیدن
    بازتوانی سریع تر بیماران تحت استرس کاتابولیک
    فاقد گلوتن و قابل استفاده برای بیماران سلیاک
    مناسب برای سیستیک فیبروزیس
    مناسب برای دیستروفی عضلانی
    بهبود سریع زخم بستر

    انترامیل پر پروتئین کارن

    انترامیل پر پروتئین کارن سرشار از مواد معدنی، ویتامین ها و پروتئین است. این محصول برای بیماران و سالمندان و همچنین افراد دارای بیماری های تغذیه ای بسیار مناسب است. همچنین این محصول برای ترمیم و بازسازی بیماران بسیار مناسب می باشد.
    خواص عناصر به کار رفته در انترامیل پر پروتئین کارن:
    کروم:

    کروم یک ماده ی معدنی اساسی است و به مقدار ناچیزی در تمامی مواد آلی یافت می شود. میزان کروم در افراد بالغ بسیار کمتر از نوزادان است. میزان کروم موجود در بدن یک فرد بالغ حدود 5 تا 14 میلی گرم می باشد. با افزایش سن، قدرت نگهداری کروم توسط بدن کاهش می یابد. میزان کروم بافت های بدن انسان به خواستگاه انسان در جهان و نیز عادات تغذیه ای انسان بستگی دارد.

    کروم نقش موثری در متابولیسم چربی ها و کربوهیدرات ها دارد. کروم در متابولیسم قند همکاری کرده و تاثیر و کارایی انسولین را افزایش می دهد، بنابراین انتقال گلوکز به سلول ها را آسان کرده و مانع افزایش قند خون می شود. از کروم به عنوان یک ماده معدنی برای پیشگیری از دیابت استفاده می شود. تحقیقات نشان داده اند مکمل های حاوی کروم مقادیر کلسترول و تری آسیل گلیسرول موجود در خون را کنترل کرده و کلسترول مفید خون را افزایش می دهند.
    آهن:

    آهن در ساختار بسیاری از پروتئین های بدن به کار رفته است. پروتئین های حامل اکسیژن موجود در خون یعنی هموگلوبین ها و میوگلوبین ها نیز از آهن ساخته می شوند. میوگلوبین ها در عضلات و هموگلوبین ها در گلبول های قرمز خون یافت می شوند.
    منگنز:

    یکی از اجزای مهم تشکیل دهنده ی بسیاری از سیستم های آنزیمی منگنز است که در متابولیسم کربوهیدرات ها، چربی ها و پروتئین ها نقش دارد. منگنز به صورت کولین یا ترکیب به گوارش چربی ها کمک می کند. و همینطور در تقویت مغز و اعصاب و نیز هماهنگی بین مغز و و دستگاه های حرکتی و عضلات شرکت می کنند. منگنز در تولید مثل طبیعی بدن و همچنین عملکرد طبیعی غدد پستانی انسان نقش دارد.

    کمبود دراز مدت منگنز می تواند موجب تاخیر در رشد، اختلالات گوارشی، تکامل غیر عادی و بد شکلی در استخوان گردد. همچنین کمبود این عنصر مهم ممکن است موجب ناباروری در مردان و زنان و همچنین ناتوانی جنسی در مردان گردد. منگنز مورد نیاز بدن از طریق رژیم های غذایی تامین می گردد و کمبود شدید آن به ندرت مشاهده شده است.
    مس:

    از اجزای سازنده مهم برخی از آنزیم های بدن می توان به مس اشاره کرد که به صورت ترکیب با پروتئین های مختلف خون دیده می شوند. مس به آهن کمک می کند تا درساختار هموگلوبین شرکت کرده و موجب تحریک رشد گلبول های قرمز خون می شود. همچنین مس به عنوان بخشی از ساختار آنزیم های گوارشی مطرح است. مس اسید آمینه ی تیروزین را تبدیل به فاکتور رنگدانه ای در پوست و مو می کند. نیاز بدن به مس برای استفاده از ویتامین C مشخص شده است.
    منیزیم:

    از خواص مهم منیزیم در بدن می توان به تاثیر آن در انقباض و آزاد شدن عضله، نقش آن در عملکرد برخی آنزیم ها و اهمیت آن در تولید و انتقال انرژی و نیز در سنتز پروتئین اشاره کرد.
    روی:

    بدن انسان نیاز زیادی به عنصر روی ندارد اما تاثیر این عنصر در رشد و سلامتی بدن حتی در دوران قبل از تولد قابل توجه است. حدودا 11 درصد از روی بدن درون سلول ها موجود است و باقی آن در پلاسما و مایع خارج سلولی یافت می شود. روی برای بارداری های موفق، بهبود و ترمیم زخم ها، حفظ سلامت مو و پوست بسیار مفید است و همچنین در برابر بیماری ها و عفونت از بدن محافظت می کند. روی به جهت انتقال ویتامین A و تسریع بهبود زخم های مزمن بسیار موثر شناخته شده است.

    مصرف مکمل های غذایی حاوی روی در بسیاری از افراد با مشکلات پوستی موثر واقع شده است. مصرف روی در مواردی مانند بزرگ شدن غده ی پروستات می تواند مفید باشد. با توجه به تحقیقات دانشمندان، کمبود روی در رژیم غذایی باعث ایجاد آنمی، تاخیر در رشد و بلوغ جنسی می گردد. وجود لکه های سفید روی ناخن ها نشانه ی عدم جذب مناسب روی موجود در رژیم غذایی است که این مشکل با مصرف مولتی ویتامین های حاوی می تواند برطرف شود.
    ید:

    بدن انسان جهت سنتز هورمون های تیروئیدی به ید نیاز دارد. کمبود مزمن ید در بدن می تواند منجر به بروز مشکلات در کودکان و بالغین گردد، که می توان به ناتوانی غده تیروئید (گواتر) و ناهنجاری های متعدد عصبی، معده ای - روده ای و پوستی اشاره کرد. کمبود ید در مادران باردار می تواند منجر به بروز نواقص مشخص عصبی و شناختی در نوزادانشان شود. عقب ماندگی ذهنی شدید یا کرتینیسم عارضه ی نادری است که در اثر کمبود شدید ید در زمان تکامل نوزاد درون رحم مادر بروز می یابد. اختلال در حرکت و یا گفتار و اختلالات دیگری از جمله عقب ماندگی رشد و آپاتی نیز می تواند از کمبود ید به وجود آیند. افراد ساکن در کشور های در حال توسعه در معرض خطر بالای کمبود ید و اختلالات ناشی از آن قرار دارند و باید جهت پیشگیری از این اختلالات تلاش کنند.
    سلنیوم:

    از مواد معدنی مهم برای سلامت انسان می توان به سلنیوم اشاره کرد که متاسفانه کمیاب است. سلنیوم در ساختار برخی از آنزیم ها و همچنین در بسیاری از واکنش های متابولیک بدن نقش دارد. رادیکال های آزاد تحت تاثیر محیط آلوده مانند هوای آلوده و یا استرس زیاد در بدن ایجاد می شوند. سلنیوم با خنثی کردن رادیکال های آزاد موجب تقویت سیستم ایمنی می شود.
    ویتامین A:

    ویتامین A به شکل گیری و تقویت دندان ها، بافت نرم و اسکلتی، غشاهای مخاطی و پوست سالم کمک می کند. چون ویتامین A در شبکیه چشم (رتینا) تولید رنگدانه می کند، با نام رتینول نیز شناخته می شود. ویتامین A موجب تقویت بینایی به ویژه در نور کم می شود. همچنین در تولید مثل و نیز شیردهی در زنان می تواند موثر باشد. ویتامین A جهت رشد، تولید مثل و افزایش کیفیت زندگی مورد نیاز می باشد.

    این ویتامین موجب ایجاد مقاومت در برابر عفونت ها به ویژه عفونت ها دستگاه تنفسی می گردد و غشاهای مخاطی موجود در نقاط مختلف بدن از جمله چشم ها، ریه ها، معده و روده ها را در وضعیت سالم نگه داری می کند. این ویتامین در ترشح شیره ی معده کمک می کند و نیز در هضم و گوارش پروتئین ها نقش دارد. ویتامین A در جلوگیری و حذف عفونت های پوست ، سلامت مو ، لثه ها و دندان ها نقش اساسی دارد. ویتامین A نفوذپذیری مویرگ های خونی را افزایش داده و در نتیجه موجب اکسیژن گیری بیشتر و بهتر بافت های می گردد. این ویتامین در جلوگیری از پیری زودرس، تقویت نیروی جوانی و افزایش امید به زندگی نیز موثر است.
    ویتامین های گروه B:

    همه ی ویتامین های گروه B محلول در آب بوده و در تمام بدن پخش می گردند. این ویتامین ها باید به طور منظم وارد بدن شوند چون مقدار اضافی آن ها از طریق ادرار دفع می شود.
    ویتامین های گروه B خواص بسياری برای بدن دارند که می توان به صورت زیر آنها را خلاصه کرد:

    افزایش سلامت سیستم ایمنی و دستگاه عصبی
    تقویت و افزایش سلامت پوست و قدرت عضلانی
    افزایش و تقویت میزان متابولیسم و سوخت و ساز در بدن
    کاهش خطر سرطان پانکراس که یکی از کشنده ترین انواع شناخته شده سرطان به شمار می آید.
    افزایش رشد و تقسیم سلولی که به ویژه در مورد گلبول های قرمز خونی موجب جلوگیری از کم خونی می گردد.

    فولیک اسید:

    فولیک اسید به همراه ویتامین B12 و ویتامین C در تجزیه، استفاده و تولید پروتئین های جدید به بدن کمک می کند. این ویتامین در تشکیل گلبول های قرمز خون و سنتز DNA نقش دارند. DNA حامل اطلاعات ژنتیکی می باشد و همچنین به رشد بافت ها و عملکرد سلول ها کمک می کند. مصرف مقادیر مناسب فولیک اسید قبل و بعد از بارداری می تواند در جلوگیری از نواقصی از جمله اسپینا بیفیدیا موثر باشد.
    نیاسین:

    نیاسین یکی دیگر از ویتامین های است که در اعصاب، پوست و دستگاه گوارش نقش دارد به تبدیل غذا به انرژی کمک می کند. ریبوفلاوین یا ویتامین B12 در کنار سایر ویتامین های این گروه عمل می کند. این ویتامین در آزاد کردن انرژی از کربوهیدرات ها و در جهت رشد بدن و تشکیل گلبول های قرمز خون و همچنین جهت عملکرد طبیعی عضلات، قلب و سیستم عصبی ضروری است.
    پانتوتنیک و بیوتین:

    پانتوتنیک و بیوتین نیز دو ویتامین مهم از این گروه هستند که جهت رشد لازم هستند و به بدن در تجزیه و هضم غذاها کمک می کنند. آنتی بادی ها از بدن در برابر بسیاری از بیماری ها محافظت می کنند. ویتامین B6 با تولید آنتی بادی به سیستم ایمنی کمک می کند. این ویتامین همچنین برای انجام طبیعی عملکرد اعصاب و تشکیل سلول های قرمز خون نقش دارد. ویتامین B12 مانند سایر ویتامین های گروه B در متابولیسم تاثیر میگذارد. این ویتامین نیز در تشکیل گلبول های قرمز خون و تقویت سیستم عصبی مرکزی نقش دارد.
    ویتامین C:

    ویتامین C یکی از ویتامین های محلول در آب می باشد که جهت رشد و تکامل طبیعی به ویژه برای کودکان لازم است. این ویتامین برای رشد و ترمیم بافتی در تمام بخش های بدن مورد نیاز است و در تشکیل کلاژن، پروتئین مهم در تولید پوست، لیگامنت ها، رگ های خونی و تاندون ها نیز نقش فعالی دارد. ویتامین C در بهبود زخم ها و ترمیم و تقویت غضروف، استخوان و دندان ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. این ویتامین یکی از انواع آنتی اکسیدان های مهم موجود در بدن می باشد. آنتی اکسیدان ها موجب جلوگیری از آسیب رادیکال های آزاد در بدن می گردند. از دیگر آنتی اکسیدان های معروف می توان به ویتامین E و بتاکاروتن اشاره کرد.
    ویتامینD:

    رشد و تقویت استخوان ها تا حدود زیادی وابسته به ویتامین D است. این ویتامین محلول در چربی بوده و برای متابولیسم طبیعی کلسیم لازم است. ویتامین D برای جلوگیری از بروز بیماری ریکتز (Rickets) ضروری است. این بیماری در اثر کمبود ویتامین D در کودکان بروز می کند و علایم مشخصه آن تشکیل ناقص و غیر طبیعی استخوان، اختلال در مصرف کلسیم در بدن و ضعف ناشی از آن می باشد. ویتامین D به جذب کلسیم، فسفر و سایر مواد معدنی از سیستم گوارشی کمک می نماید. همچنین غدد پاراتیروئید که مقادیر کلسیم خون را تنظیم می کنند، برای انجام عملکرد طبیعی خود به آن نیازمند می باشند. ویتامین D در تشکیل مناسب دندان ها و استخوان ها در کودکی و نوجوانی بسیار اهمیت دارد. استفاده ی مناسب از ویتامین D در هنگام بارداری علاوه بر داشتن منافع زیاد برای مادر، در تکامل طبیعی نوزاد نیز بسیار موثر است.

    کارن(پی ان سی) - Karen(PNC)
    6261405129084

    مشخصات

    نوع محفظه
    قوطی
    نوع محصول
    پودر
    حجم محصول
    400 گرم
    جامعه هدف
    بدون محدودیت
    گروه
    پروتین

    مرجع های ویژه

    نقد محصول / پرسش و پاسخ

    میانگین امتیاز

    0.0
    0 نقد
    عالی 0
    خوب 0
    متوسط 0
    ضعیف 0
    فاجعه 0

    • نقد (0)
    • سوال ها و جواب ها (0)
    @COMMENT_AVATAR@

    @CUSTOMER_NAME@

    @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
    @VERIFY_PURCHASE@
    (@COMMENT_GRADE@)
    @COMMENT_DATE@
    @COMMENT_NO_APPROVE@

    @COMMENT_TITLE@

    @COMMENT_COMMENT@

    @COMMENT_IMAGES@
    @COMMENT_VIDEOS@
    آیا برای شما مفیدی بود؟ @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ نوشتن یک نقد

    @COMMENT_TITLE@

    @CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
    @COMMENT_DATE@
    @COMMENT_NO_APPROVE@

    @COMMENT_COMMENT@

    پاسخ @ANSWERS_NB@ مورد علاقه @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ عدم علاقه @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ نقد @COMMENTS_NB@
    نوشتن یک پاسخ افزودن یک نقد
    @COMMENT_AVATAR@

    @CUSTOMER_NAME@

    @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
    @VERIFY_PURCHASE@
    @COMMENT_DATE@
    @COMMENT_NO_APPROVE@

    @COMMENT_COMMENT@

    @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ پاسخ
    @TOTAL_USEFULNESS@
    @COMMENT_COMMENT@

    @CUSTOMER_NAME@

    @AUTHOR_PROFILE@
    @COMMENT_DATE@
    @COMMENT_NO_APPROVE@
    افزودن نقد @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
    @COMMENT_AVATAR@

    @CUSTOMER_NAME@

    @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
    @VERIFY_PURCHASE@
    @COMMENT_DATE@
    @COMMENT_NO_APPROVE@

    @COMMENT_COMMENT@

    @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ پاسخ

    @COMMENT_COMMENT@

    @CUSTOMER_NAME@

    @AUTHOR_PROFILE@
    @COMMENT_DATE@
    @COMMENT_NO_APPROVE@
    @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ پاسخ
    پودر انترامیل پر پروتئین کارن 400 گرم -- Karen High Protein Entrameal 400 g

    پودر انترامیل پر پروتئین کارن 400 گرم -- Karen High Protein Entrameal 400 g

    119,000 تومان